Asansör Kiralama

Bursada yuksek katlara ev eşyası taşımak için firmamız telekopik asönsör hizmeti vermektedir. Asönsörlü taşımalarda ev eşyalarınız zarar gormeden kısa zamanda taşıma isleriniz itina ile yapılmaktadır. Taşımalar sırasında asönsörümüz 250 kilo kaldırma kapatisesi vardır.

Hızlı ve ekonomik yüksek katlara ev eşyası,insaat malzemleri ve buna benzer yükleriniz için firmamız kiralık asönsör hizmeti vermektedir.
Firmamız asönsörlerinde çalışan oporatörlerimiz işini iyi yapan profösyönel elemanlardan oluşmaktadır.

İş kazaları için firmamız her türlü önlemi almaktadır. Hızlı ve saatinde istediğiniz yere ulşım sağlanmaktadır. Firmamız ve çalışanlarımız siz müşterilerimize kiralık asönsör konusunda her türlü bilgi vermektedir.

Bursa,da kiralık asönsör hizmeti ilçelerimizde verilmektedir. Bursa kiralık asön hizmeti veren firmamız ev esya taşımaları için şehirler arası taşımacılık yapan evden eve yapan arkadaşlarımıza her türlü asönsörlü taşıma hizmeti vermekteyiz.

Uygun kiralık evden eve asönsörü bulunur. Bursa,da 25 kata kadar teleskopik asönsör kiralık bulunur. Ve hizmetimizde sınır yok kaliteli ve uygun hizmetle siz müşterilerimizin yanındayız.